JEŚLI SZUKASZ PROFESJONALNEGO SERWISU URZĄDZEŃ LAMPOWYCH HI-END, HI-FI, STUDYJNYCH, SCENICZNYCH, JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU.

Unicorn Audio Serwis jest odpowiedzią na wiele pytań klientów. Skoro realizujemy naprawy najbardziej zaawansowanego sprzętu Hi-End, Hi-Fi, sprzętu scenicznego i studyjnego to dlaczego nie wydzielimy tej działalności i nie stworzymy serwisu przeznaczonego dla tego typu urządzeń?

Tak powstał Unicorn Audio Serwis.

Ważną specjalizacją naszego serwisu jest to, iż zajmujemy się tylko urządzeniami lampowymi. Naprawą, poradami związanymi z ich ulepszeniem, przeglądem i serwisem.

Dodatkowo profesjonalnymi pomiarami lamp elektronowych przeznaczonymi dla urządzeń audio, ich oceną, parowaniem czyli doborem w odpowiednie zestawy par, kwadr lub innych na życzenie klienta. Dodatkowo oferujemy szeroką pomoc w doborze sygnatury sonicznej lamp do danego systemu. I usługą „formowania” lamp i wygrzewania kabli interconectów, xlr, zasilających, usb, a nawet sieciowych.

Sprawdź ofertę

Współpracujemy z phast

Jesteśmy ich jedynym autoryzowanym serwisem i korzystamy z ich doświadczenia.

Dowiedz się więcej

gwarancja

Każde urządzenie traktujemy indywidualnie i w zależności od zakresu prac jak i oceny stanu urządzenia ustalamy indywidualną gwarancję serwisową.

Standardowa gwarancja na wskazany przez nas zakres usług 12 miesięcy.

Więcej o gwarancji