CO MÓWIĄ ZADOWOLENI KLIENCI?

“Jeżeli któreś z nagrodzonych urządzeń wyznacza w swojej kategorii absolutny szczyt szczytów, to niewątpliwie ten kondycjoner. Drogi, ale fenomenalny – nie spotkałem lepszego. Zarówno w dziale audio, jak i w dziale video wyznaczający własne standardy poprawy. Szczegóły w samej recenzji, a najlepszym na te pochwały dowodem fakt, że jego zwrot był wyjątkowo bolesny; szczęśliwi ci, których stać.”

“Przyznaję, robi wrażenie! I choć cisną się na usta słowa no compromise, to jednak przypomnieć należy, iż to podstawowy, a zatem najtańszy model kondycjonera od Unicorna. Widać po tym wyraźnie, iż poprzeczka powieszona została bardzo wysoko, niemalże tak wysoko, jak apetyt, który wywołuje.”

WOJTEK KASPRZAK

“Potrzebowałem dobrego prądu. Wyszło na listwę najprostszą, opartą jednak na wyrafinowanej konstrukcji, i zawartych w niej komponentach. Finał przeszedł oczekiwania. Brzmienie, użyję określenie „palce lizać”. Wiedza, doświadczenie i cierpliwość Pana Piotra, z której korzystałem zaowocowała bardzo dobrym brzmieniem, i o to chodzi”