NASZE DZIAŁANIE

W Unicorn Audio, nasze podejście do doskonałości jest jasne – nie bazujemy na wierzeniach w poprawę, ale na mierzalnych wynikach. Nie akceptujemy stanu „jest troszkę lepiej”. To nie jest nasza filozofia pracy.

Nie wymagamy od Ciebie wiary w nasze działania, nasze urządzenia wprowadzają słyszalną dobitnie zmianę. Jeśli zadajesz sobie pytanie: Czy mój system może grać lepiej? My odpowiadamy:
Tak, może! Zrobiliśmy to dla wielu zadowolonych klientów. Dzięki, którym powstało Unicorn Audio.
Polecamy konsultacje dotyczące systemów audio i studyjnych. Jesteśmy tu tylko po to, by Twój system był lepszy.

Piotr Susuł
Założyciel i właściciel UnicornGroup.eu

NASZA FILOZOFIA

CZY MÓJ SYSTEM MOŻE GRAĆ LEPIEJ?

Unicorn Audio jest odpowiedzią na pytanie każdego audiofila i melomana.

Tworzymy urządzenia oparte na najlepszym naszym i naszych współpracowników wieloletnim doświadczeniu w branży audio i studyjnej. Wiedzy inżynieryjnej popartej wieloma sukcesami i opiniami klientów.

Do budowy urządzeń używamy absolutnie najlepszych rozwiązań i materiałów zaczynając od specjalnie zaprojektowanych kabli zasilających, po najmniejszy element wewnątrz urządzeń. Stosujemy zaawansowane do granic fizycznych możliwości ekranowanie elektromagnetyczne by sygnał był czysty i niezakłócony.

Nasze doświadczenie w pracy studyjnej i audiofilskiej pozwoliło nam usunąć setki „słabych ogniw” w systemach audio. Od zasilania gdzie stosujemy specjalnej budowy transformatory odwołujące się do najlepszych praktyk w audio, przez najlepsze lampy elektronowe NOS, przez elementy pasywne gdzie stosujemy elementy firm Jupier, Jensen, Mundorf, Allen Bradley, Shinkoh, Kiwame, Furutech, Audio Note, WBT po specjalnej konstrukcji interconecty i kable głośnikowe.